Structura organizatorica, atributiile departamentelor, programul de functionare, programul de audiente al autoritatii sau institutiei publice;

DATE DE CONTACT
Primăria Comunei Lelești, Judeţul Gorj
Comuna Lelești, sat Lelești, Aleea Primăriei, nr. 1, Județul Gorj, cod poștal: 217275.

E-mail: primaria.lelesti@yahoo.com

Primar
tel: 0253-278484, fax: 0253-278687, E-mail: primaria.lelesti@yahoo.com

Viceprimar
tel: 0253-278484, E-mail: primaria.lelesti@yahoo.com

Secretar general
tel: 0253-278484, E-mail: primaria.lelesti@yahoo.com

Primarul Comunei Lelești, domnul Turcilă Vasile-Laurențiu, acordă audiențe in fiecare zi de marți, incepand cu ora 10,00, la sediul Primăriei Comunei Lelești, Județul Gorj situat in Comuna Lelești, Sat Lelești, Aleea Primăriei, nr. 1, Județul Gorj.

Viceprimarul Comunei Lelești, domnul Rotaru Dumitru-Adrian, acordă audiențe in fiecare zi de miercuri, incepand cu ora 10,00, la sediul Primăriei Comunei Lelești, Județul Gorj situat in Comuna Lelești, Sat Lelești, Aleea Primăriei, nr. 1, Județul Gorj.

Secretarul general al Comunei Lelești, domnul Mischie Constantin-Cătălin, acordă audiențe in fiecare zi de miercuri, incepand cu ora 10,00, la sediul Primăriei Comunei Lelești, Județul Gorj situat in Comuna Lelești, Sat Lelești, Aleea Primăriei, nr. 1, Județul Gorj.

Solicitările pentru înscrierea în audiență se depun cu cel puțin o zi lucrătoare înainte.